Chovatelská stanice z Lijavy

 

currently our dogs puppies past litters fotogalerie videogalerie download contact links

 

CURRENTLY

 

 

 

11.11.   Video .......  CACIT 2012 - Dobříš CZ  ........ (The best long attacks)

video here

 

30.10.   VS Třeboň - video from the qualification for the World Cup 2012 IPO Hungary (The best long attacks)

video here

 

30.10.   Video Calimero z Lijavy 11 months

video1 here        video2 here

 

4.2.    Vložili jsme fotky Irra z Lijavy

zde

 

2.2.      Máme výsledky RTG !!!

            Christa z Lijavy ... DKK a(0/0), DLK a(0/0)  

            Chyr z Lijavy ....... DKK a(0/0), DLK a(0/0)

            Chita z Lijavy ...... DKK a(0/0), DLK a(0/0)

            Heny z Lijavy ...... DKK a(0/0), DLK a(0/0)                                    

 

31.1.    Statečné psí srdce - Blovice 29.1. 2011

výsledky zde

 

30.1.    Vložili jsme video z nácviku obran Christy z Lijavy (video - Gabriela Galvasová)

zde

 

20.12.    DELEGACE ROZHODČÍCH A FIGURANTŮ NA VÝBĚROVÉ AKCE V ROCE 2011

zde

 

17.12.    Vložili jsme nové fotky Fandy z Lijavy

zde

 

10.12.   Vložili jsme poslední video z FCI IPO World Championchips 16.- 19.9. 2010 Hämeenlinna Finland,

             pro lepší přehlednost jsme vytvořili složku ve videogalerii.

zde

 

9.12.    Mario Scheidbach & Aik crazy Grubers (AT) - C 92  FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

8.12.    Sean O'Kane & Max ze Stříbrného kamene (US) - C 85 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

6.12.    Sandra Berthelot & Barouk du Bancdes Hermelles (FR) - B 85 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

5.12.    Simon Baiocco & Rustie Vom Haus Mecki (IT) - C 93 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

4.12.    Andy van Dijk &  Biko von Diablo's Own (NL) - C 73 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

4.12.    Edgar Scherkl & Cayman v. Adlerauge (DE) - B 96 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

3.12.    Vložili jsme foto štěňat z vrhu J

 Jenny     Jona

 

 2.12.    Nobuyuki Maeshima & Dachs con der Verstandheim JP (JP) - C 78 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

 zde

 

 1.12.    Tamara Romer & Falco vom Adlerauge (CH) - C 91 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

30.11.    Peter Scherk & Bendix v. Adlerauge (DE) - A 96 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

21.11.    Geert Verlinden &  Gucci Von Den Lausbuben (BE) - C 89 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

20.11.    Henrik Hjort & Daneskjold Aragon (DK) - C 92 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

19.11.    Hikmet Sarban & Diva vom Drachenherz (TR) - C 90 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

18.11.    Tomoya Hirai & Qito vom Salztalblick (JP) - C 90 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

18.11.    Franz Kainrath & Yeti Simmeringer Haide (AT) - C 92 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

17.11.    Felix Ho & Eclipse van de Duvetorre (HK) - C 88 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

17.11.    Jan Vartiainen & Karat vom Roten Milan (FI) - C 88 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

14.11.    Ikuo Yamaguchi &  Flash van Joefarm (JP) - C 90 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

14.11.    Alexey Breykin & Vito de Valsory (RU) - C 65 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

12.11.    Marco Cucco & Menphis della Valle Incantata (IT) - B 93 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

12.11.    Jacques Stambak & Bangus du Haut de l'Arize (FR) - C 83 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

30.10.    Petra Sporrer & Emy v.d. Unbestechlichen (DE) - C 86 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

30.10.    Franjo Matekovic & Henri ‘t Palmaleinehof (HR) - C 82 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

30.10.    Werner Haag & Cento von der Abendweid (CH) - C 85 FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

28.10.    Sharon Ronen & Sam Beit Haboxer mehagivaa (ISR) - B 88 bodů FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

26.10.    Na YouTube je k vidění video z MR RTW 2010 v Tlučné  - obrany IPO1

zde

 

25.10.    Sharon Ronen & Sam Beit Haboxer mehagivaa (ISR) - obrana 95 bodů MS WUSV Sevilla (Španělsko) 22. – 24. 10. 2010

zde

 

25.10.    Sharon Ronen & Sam Beit Haboxer mehagivaa (ISR) - poslušnost 98 bodů MS WUSV Sevilla (Španělsko) 22. – 24. 10. 2010

zde

 

24.10.    Van Den Berghe Ronny & Como vom Bonauer Wald (BEL) - obrana 98 bodů MS WUSV Sevilla (Španělsko) 22. – 24. 10. 2010

zde

 

24.10.    Van Den Berghe Ronny & Como vom Bonauer Wald (BEL) - poslušnost 97 bodů MS WUSV Sevilla (Španělsko) 22. – 24. 10. 2010

zde

 

24.10.    MS WUSV Sevilla (Španělsko) 22. – 24. 10. 2010 

výsledky

 

24.10.    Online video......  MS WUSV Sevilla (Španělsko) 22. – 24. 10. 2010   

zde

 

22.10.    Jury Lysenkov & Oliver Val-bella-dog (RU) - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

22.10.    Martin Knudsen & Liliendahl Santo (DK) - poslušnost FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

22.10.    Bruno Nasello & Falco Van T'Deusserhof (BE) - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

22.10.    Jozef Adamuščin & Faro Demin Dvor (SK) - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

22.10.    Annika Kristensson & Imzedrift's Index (SE) - poslušnost FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

21.10.    MS WUSV Sevilla (Španělsko) 22. – 24. 10. 2010   

průběžné výsledky

 

10.10.    Ole-Petter Kristiansen & Figo van de Biezenhoeve (NO) - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

10.10.    Ralph Sweebroek & Freddie von Getevallei (NL) - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

10.10.    Jörg Kuhn & Boomer von der Abendweid (CH) - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

9.10.    Jaani Vatanen-Laine & Mecberger Ferguson (FI) - poslušnost FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

9.10.    Lene Geisler & Vandalen's Iver (DK) - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

4.10.    Pro lepší přehlednost jsme vytvořili videogalerii z M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

4.10.    Přidáváme odkaz na fotografie pana Jonáše z M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

4.10.    Lucie Ševčíková & Unica de Alphaville Bohemia - poslušnost M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

4.10.    Lucie Ševčíková & Unica de Alphaville Bohemia - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

4.10.    Klára Matoušková & Maxim de Alphaville Bohemia - poslušnost M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

4.10.    Jaroslav Mlčák & Udet de Alphaville Bohemia - poslušnost M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

4.10.    Jaroslav Mlčák & Udet de Alphaville Bohemia - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

4.10.    Zdeněk Saska & Clif z Chittusiho údolí - poslušnost M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

4.10.    Zdeněk Saska & Clif z Chittusiho údolí - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

4.10.    Dana Řeháková & Qerra z Hückelovy vily - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

3.10.    Zdeněk Novák & Arry Jirka - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

3.10.    Ladislav Mach & Octavius Malidaj - poslušnost M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

3.10.    Libor Košek & Steffi Malidaj - poslušnost M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

3.10.    Michaela Rivcová & Brix Kajexa - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

3.10.    Klára Matoušková & Maxim de Alphaville Bohemia - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

3.10.    Jolana Dobešová & Uragan de Alphaville Bohemia - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

3.10.    Helena Kovš & Basca Murat - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

3.10.    Mgr. Jiří Tyc & Olin Malidaj - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

3.10.    Libor Košek & Steffi Malidaj - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

3.10.    Radka Niedermirtlová & Bruce Vědusk - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

3.10.    Kateřina Hrkalová & Bony Jirka - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

3.10.    Lumír Růžička & Daytona Durnitor - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

3.10.    Darja Kopecká & Merrily de Alphaville Bohemia - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

3.10.    Ladislav Mach & Octavius Malidaj - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

2.10.    Miroslav Valentin & Vito v.d. Lobo Hoeve - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

2.10.    Miloslav Lebruška & Brit Vědusk - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

2.10.    Jarmila Maria Pallot & Atrei D'Amour Bedea - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

2.10.    Jana Dvořáková & Erwen Auric z Vandalky - obrana M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

zde

 

2.10.    M ČR Belgických ovčáků 1.-3.10. 2010 Horní Bříza

výsledky

 

1.10.    Massimo Floris & E.T. Der Sonne Entgegen (IT) - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland 

zde

 

1.10.    Jimmy Söderbäck & Blixtra vom Scandinawian (SE) - poslušnost FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland 

zde

 

29.9.    Edgar Scherkl & Cayman v. Adlerauge (DE) - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland 

zde

 

29.9.    Leandro Magalhães & Yanick Vikar (BR) - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland 

zde

 

29.9.    Micke Pounu & Treon (SE)  - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland 

zde

 

29.9.    Odd-Ivar Gjersvik & Dacke av Oddvarg (NO) - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland 

zde

 

28.9.    Anne Rammelsburg & Canaille du Ciel Rouge - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland 

zde

 

28.9.    Theo Sporrer & Dunja v. Hornbachtal - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland 

zde

 

28.9.    Adriana Nagyová & Zero Betkin Dvor - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland 

zde

 

28.9.    Ismo Tabell & Ruutipussi Apina - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland 

zde

 

27.9.    Phillip Hoelcher & Master de Alphaville Bohemia poslušnost FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland 

zde

 

26.9.   Přidáváme sestříhané video od Lucky Ševčíkové z FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland 

zde

 

26.9.   Milena Pufrová & Jaro Ja-He - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

26.9.    Jiří Tyc & Olin Malidaj - poslušnost FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

26.9.    Milan Truksa & Rémus Chmelový kvítek - poslušnost FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

26.9.    Peter Scherk & Bendix v. Adlerauge - poslušnost FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

25.9.    Milena Pufrová & Jaro Ja-He - poslušnost FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

25.9.    Peter Scherk & Bendix v. Adlerauge - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

25.9.    Lucie Ševčíková & Unica de Alphaville Bohemia - stopa FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

24.9.    Martin Pejša & Quel od Policie ČR - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

23.9.    Lucie Ševčíková & Unica de Alphaville Bohemia - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

23.9.    Lucie Ševčíková & Unica de Alphaville Bohemia - poslušnost FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

23.9.    Martin Pejša & Quel od Policie ČR - poslušnost FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

22.9.    Milan Truksa & Rémus Chmelový kvítek - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

22.9.   Jiří Tyc & Olin Malidaj - obrana FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

zde

 

22.9.    FCI IPO World Championchips 16.- 19.9.  2010 Hämeenlinna Finland

výsledky

 

22.9.    SV-Bundessiegerprüfung 17.09.2010-19.09.2010 Meppen

výsledky

 

27.8.    KVV  Polička 2010      Heny z Lijavy....... VD 8,     Gassi z Lijavy....... VD 16

výsledky     foto Heny

 

27.8.   Přidali jsme nové fotky štěňátek

zde

 

18.8.   Další foto štěňat

zde

 

16.8.   Přidali jsme fotky našich nejmenších

zde

 

8.8.     Nové fotky štěňat

zde

 

4.8.     Přidali jsme fotky štěňátek

zde

 

31.7.    Sestříhali jsme komletní ukázky PČR OSK Plzeň - Den ve vzduchu s radiem KISS PROTON 1.5. 2010

zde

 

29.7.    Ukázky PČR - Den ve vzduchu s radiem KISS PROTON 1.5. 2010

video č.1        video č.2

 

28.7.    Přidali jsme foto našich nejmenších

zde

 

13.7.    Narodili se nám štěňátka

více zde

 

30.6.    Přidali jsme foto našeho nejmenšího člena rodiny

zde

 

19.6.    Sandy je v druhé polovině březosti

více zde

 

16.6.    Oblastní výstava NO,  Staňkov 12. červen 2010 - Heny z Lijavy obsadila ve třídě dorostu 2. místo !!!

výsledky + foto

 

14.6.    M ČR IPO Raspenava 12.-13.6. 2010

výsledky

 

30.5.    Na You Tube je k vidění  sestříhané video s názvem BEST OF FMBB 2010 

zde

 

30.5.    Do videogalerie jsme přidali kompilaci z VS Česká Třebová 2010

zde

 

18.5.    Do videogalerie jsme přidali kompilaci z VS Krchleby 2010

zde

 

10.5.    Oblastní speciální výstava Německých ovčáků, Staňkov - 12. června 2010

více zde

 

9.5.     Přidali jsme foto našeho nejmenšího člena rodiny

zde

 

28.5.   FMBB 2009 video Policie ČR

here

 

26.2.   WUSV 2009 Krefeld

more

 

10.2.   Cita vom Haus Tyson x Olek von der Maineiche

more