Chovatelská stanice z Lijavy

 

aktuality naši psi štěňata odchovy fotogalerie videogalerie ke stažení kontakt odkazy

 

 

DELEGACE ROZHODČÍCH A FIGURANTŮ NA VÝBĚROVÉ AKCE V ROCE 2011

 

Na výběrové akce byli výhradně delegováni rozhodčí, kteří se zúčastnili semináře rozhodčích výkonu 1. tř. ve Volenici 27. - 28. 11. 2010.

 

 

VS na Mistrovství ČR IPO

 

9. – 10. 4. 2011 Roudnice n. Labem

Václav kejř, Poděbradova 325, 413 01 Roudnice n. L.

kejrv@seznam.cz

R.: S - Jánský, P – Jonáš, O – Zimek Mgr.

F.: Vyhnal, Kuncl, (Šíma)

 

 

16. – 17. 4. 2011 Územní pobočka Boxerklub Staňkov

Antonín Karban, Trnkova 332/1, 345 61 Staňkov

akarban@centrum.cz

R.: S – Machová, P – Nedvěd K., O – Zimek Mgr.

F.: Böhm, Brunovský, (Mach)

 

 

23.- 24. 4. 2011 Rožmitál p. Třemšínem

Luboš Krůta, Zadní Poříčí 19, 262 72 Březnice

lubos_kruta@dogcenter.cz

R.: S - Nedvěd K., P – Machová, O – Jonáš

F.: Mach, Labík (Brunovský)

 

 

30. 4.- 1. 5. 2011 Třinec

Miroslav Lorek, Oldřichovice 726, 739 61 Třinec

m.lorek@volny.cz

R.: S – Zimek Mgr., P – Nedvěd K., O - Jánský

F.: Konečný, Kubec (Heinzke)

 

 

Výběr na MS FCI 15 účastníků

28. 5. 2011 Boxerklub Staňkov

Antonín Karban, Trnkova 332/1, 345 61 Staňkov

akarban@centrum.cz

R.: S - Hodek, P - Krajčí, O- Ťujík

F.: budou určeni dodatečně

 

 

M ČR IPO

21. – 23. 10. 2011 místo bude upřesněno

 

 

 

 

 

 

VS na M ČR mládeže

 

23. 4. 2011 Zlonice

Luboš Kraus, Pejšova 460, 273 71 Zlonice

krauslub@seznam.cz

R.: Ťujík, ing. Ulč F.: Sáss, Špalek

 

 

7. 5. 2011 Chodov u KV

Václav Petrášek, Revoluční 607/7, 357 35 Chodov

malyzlobisek@seznam.cz

R.: Machová, Babička Bc. F.: Brunovský, Jindřich

 

 

28. 5. 2011 Veřovice

Pavel Škarpa, 742 73 Veřovice 329

kkverovice@seznam.cz

R.: Vychodil, Ing. Radovesnický F.: Konečný, Soukop

 

 

Mistrovství ČR mládeže

20. – 21.8.2011 Luková

Dana Řeháková, 563 01 Ţichlínek 243

dany53@seznam.cz

R.: bude určeno po VS

 

 

 

 

 

VS na M ČR mládeže stopaři

 

10. 9. 2011 Veřovice

Pavel Škarpa, 742 73 Veřovice 329

kkverovice@seznam.cz

R.: Vychodil

 

 

25. 9. 2011 Ševětín

Lenka Rysová, Vitín 2, 373 63 Ševětín

Leryka.no@seznam.cz

R.: Ing. Petrů

 

 

1.10. 2011 Luková

Dana Řeháková, 563 01 Ţichlínek 243

dany53@seznam.cz

R.: Ševčík

 

 

M ČR ml. Stopaři

15. – 16. 10.2011 bude upřesněno

 

 

 

 

17. – 30. 7.2011 TTM Starý Plzenec

 

 

 

 

 

 

VS na M ČR ZVV3

 

2.4. 2011 Louny

Jindřich Weinert, 5. Května 381, 440 01 Louny

R.:Tišl F.: Svoboda

 

 

30. 4.2011 Praha Hostivař

Pavel Holec, Na Výsledku II/6, 141 00 Praha 4

R.: Ťujík F.: Rohlena

 

 

30. 4.2011 Rožmitál p. Třemšínem

Luboš Krůta, Zadní Poříčí 19, 262 72 Březnice

lubos_kruta@dogcenter.cz

R.: Veselka F.: Mach

 

 

7. 5. 2011 Hluboká n.Vlt. Falco

Petr Tůma, Čejkovice 41, 373 41 Hluboká n. Vltavou

R.: ing. Hořejší F.: Nečesaný

 

 

8. 5. 2011 Rokycany

Alena Trynerová, Přemyslova 323/III, 337 01 Rokycany

alenatrynerova@seznam.cz

R.: Krajčí F.: Vyhnal

 

 

14. 5. 2011 Č. Třebová Podhorka 143

Hana Najmanová, Rudoltičky 2038, 560 02 Česká Třebová

najmanova.hana@seznam.cz

R.: Hodek F.: Kubec

 

 

M ČR ZVV3

24. 9. 2011 Rožmitál p. Třemšínem

Luboš Krůta, Zadní Poříčí 19, 262 72 Březnice

lubos_kruta@dogcenter.cz

R.: bude určeno po VS

 

 

 

 

 

 

 

VS pro MČR stopařů

 

3. a 4. 9.2011 Beroun

Miroslav Melichar, Hostimská 488, 266 01 Beroun

melicharmir@seznam.cz

R.: K. Nedvěd

 

 

17. a 18. 9. 2011 České Budějovice Planá

Petr Veselka, K. Chocholy 14, 370 05 České Budějovice

p.vesi@seznam.cz

R.: Machová

 

 

1. a 2.10.2011 Chodov u KV

Václav Petrášek, Revoluční 607/7, 357 35 Chodov

malyzlobisek@seznam.cz

R.: K. Nedvěd

 

 

1. a 2.10.2011 Rožmitál p. Třemšínem

Luboš Krůta, Zadní Poříčí 19, 262 72 Březnice

lubos_kruta@dogcenter.cz

R.: Machová

 

 

15. a 16.10.2011 Boxerklub Staňkov

Antonín Karban, Trnkova 332/1, 345 61 Staňkov

akarban@centrum.cz

R.: K. Nedvěd

 

 

Mistrovství ČR stopařů

29. – 30. 10.2011 Rožmitál p. Třemšínem

Luboš Krůta, Zadní Poříčí 19, 262 72 Březnice

lubos_kruta@dogcenter.cz

 

 

 

 

 

 

CACIT Dobříš

23. – 24. 7. 2011 Discdog klub ČR

Simona Kratochvílová, Voznice 165, 263 01 Dobříš

R.: Košťál, Pejša, Wahlström (Sve)

F: Kubec, Kupka, Vyhnal

 

 

 

 

 

AKCE PLEMEN 2011

 

 

Český klub německých ovčáků

 

1. – 3.7. 2011 Mezinárodní M ČR Domažlice – Mrákov

Martin Sodoma, Starý Klíčov 11, 345 01 Mrákov

amodos@atlas.cz

R.: Jánský (hl.+náhradník), S-Majtas; P-Ťujík; O- Krajčí

F: Mach, Vyhnal, (Brunovský)

ved.stop: R. Končel

 

 

14. – 16.10. 2011 Mistrovství mládeže ČKNO- Zbraslav u Velké Bíteše

Miroslava Tichá, Malá Strana 13, 747 70 Opava

mirka.ticha@gappay.cz

R: S – Kubeš, P- Vychodil, O - Jánský

F.: Mach, Prousek

 

 

 

 

RTW klub

 

30. 4. 2011 RTW Cup - Český Brod

Jana Králová, Břeţany II/18, 282 01 Český Brod

R: Kubeš, Ševčík

F.: Prousek, Křeček, (Brunovský)

 

 

1. 10. 2011 M ČR RTW - Dolní Přim Probluz

Ing. Josef Kučera, Za kulturním domem 403,

503 15 Nechanice

kucera.pt@seznam.cz

R: Jánský, Hodek

F.: Kubec, Mach, (Vyhnal)

 

 

 

 

Boxerklub ČR

 

28. 8. 2011 Stříbrný obojek – Otěšice

Markéta Karbanová, Americká 74/1, 345 61 Staňkov

R.: Šmolík, Ing. Ulč

F.: Brunovský, Jindřich

 

 

28. 9. 2011 Justitzův mem. Hluboká n. Vltavou Falco

Eliška Nedvědová, Ruská 215, 373 41 Hluboká n. Vlt.

eliska.nedvedova@rsd.cz

R.: Veselka, Ing. Hořejší

F.: Nečesaný, Böhm

 

 

15. 10. 2011 MR ve výkonu – ÚP Plzeň

Miloslava Fialová, Dobroměřice 375, 440 01 Louny

R.: Machová, Ing. Ulč

F.: Brunovský, Jindřich, (Kuncl)

 

 

 

 

 

Klub chovatelů kníračů

 

14. 5. 2011 MR stopařů (FH1)–Jč pobočka KCHK

České Budějovice

Vratislav Petrů ing., Litvínovická sil. 6,

370 01 Č. Budějovice

petruvratislav@seznam.cz

R.: Machová

 

 

26. – 28. 8. 2011 M ČR KCHK Kunčice, hřiště ul. Ostravického

Veronika Červenková, Přibylova 14, 710 00 Ostrava

R.: S – Ing. Radovesnický, , P - Vychodil, O - Košťál

F.: Kupka, Soukop

 

 

 

 

MR Agility

 

6. – 7. 8. 2011 Louny

Ing. Zuzana Rozová, Petrohradská 25, 101 00 Praha 10

zroznetu@seznam.cz

 

 

 

 

 

Klub belgických ovčáků

 

23. – 25. 9. 2011 M ČR Třebíč

Jiří Čejka, Svatoslav 7, 675 07 Čechtín

cejkajiri@volny.cz

R.: S-Ševčík, , P-Pejša, O-Hodek F.: Kubec, Kupka, (Konečný)

 

 

 

 

 

Dobrman klub

 

1. 10. 2011 M ČR Velké Němčice

R.: Klíma Josef (SVK), Vychodil F.:Konečný, Kupka, (Soukop)

 

 

 

 

MISTROVSTVÍ SVĚTA 2011

 

MS stopařů Zadar-Nín Chorvatsko 14. – 17.4. 2011

 

MS FCI Rheine Německo 8. – 11.9. 2011

 

MS Agility Lievin Francie 7. – 9.10. 2011

 

 

 

 

MS plemen

 

ATIBOX Wieselburk Rakousko 15. – 17.4. 2011

 

MS BO Belgie květen 2011

 

MS dobrmanů Itálie 4. – 5. 6. 2011

 

MS RTW Itálie říjen 2011

 

MS WUSV Kyjev Ukrajina 6. – 9. 10. 2011

 

MS ISPU velkých kníračů Švýcarsko 28. –30.10. 2011

 

 

 

 

CHRÁNĚNÉ TERMÍNY V ROCE 2011:

 

- pro chovatelské akce:

 

4. - 5. 6. NV Klatovy

www.vystavaklatovy.info

 

14. – 15. 5. MVP Praha

www.vystavapsu.cz

 

5. - 6. 11. MVP Praha

www.vystavapsu.cz

 

 

– pro výcvikové akce:

 

21. – 23.10. M ČR IPO