Chovatelská stanice z Lijavy

 

aktuality naši psi štěňata odchovy fotogalerie videogalerie ke stažení kontakt odkazy

 

 

 

 

 

Cat.
no
Dog name Handler Country A B C Total Place
DE-6  Bendix v. Adlerauge Peter Scherk Germany 96  V 98  V 96  V 290  V  

1.

 

DE-4  Cayman v. Adlerauge Edgar Scherkl Germany 96  V 96  V 97  V 289  V  

2.

 

IT-1  E.T. Der Sonne Entgegen Massimo Floris Italy 96  V 94 SG 96  V 286  V  

3.

 

DE-5  Finni v.d. Brunnenstadt Robert Parak Germany 94 SG 97  V 95 SG 286  V  

4.

 

SE-1  Imzedrift's Index Annika Kristensson Sweden 96  V 94 SG 95 SG 285 SG  

5.

 

DE-1  Dunja v. Hornbachtal Theo Sporrer Germany 94 SG 97  V 94 SG 285 SG  

6.

 

US-1  Vion la Maschera di Ferro John Soares USA 95 SG 95 SG 94 SG 284 SG  

7.

 

AT-1  Yeti Simmeringer Haide Franz Kainrath Austria 97  V 94 SG 92 SG 283 SG  

8.

 

SK-3  Faro Demin Dvor Jozef Adamuščin Slovak Republic 93 SG 92 SG 95 SG 280 SG  

9.

 

IL-1  Sam Beit Haboxer mehagivaa Sharon Ronen Israel 97  V 88  G 94 SG 279 SG  

10.

 

DE-2  Emy v.d. Unbestechlichen Petra Sporrer Germany 97  V 96  V 86  G 279 SG  

11.

 

IT-5  Rustie Vom Haus Mecki Simon Baiocco Italy 95 SG 89  G 93 SG 277 SG  

12.

 

ES-2  Gora van Rozentuin Begoña Lozano Atienzar Spain 94 SG 92 SG 91 SG 277 SG  

13.

 

CZ-1  Quel od Policie Martin Pejša Czech Republic 95 SG 90 SG 90 SG 275 SG  

14.

 

US-5  Niko vom Paterhof Lisa Jacquin USA 95 SG 91 SG 89  G 275 SG  

15.

 

NO-1  Dacke av Oddvarg Odd-Ivar Gjersvik Norway 90 SG 90 SG 94 SG 274 SG  

16.

 

NL-1  Nix van't Heuske Gerard Wempe Netherlands 92 SG 87  G 94 SG 273 SG  

17.

 

DK-4  Jabina Oscia Carsten Brandt Denmark 91 SG 89  G 93 SG 273 SG  

18.

 

CZ-2  Unica de Alphaville Bohemia Lucie Ševčíková Czech Republic 90 SG 91 SG 92 SG 273 SG  

19.

 

DK-1  Daneskjold Aragon Henrik Hjort Denmark 90 SG 91 SG 92 SG 273 SG  

19.

 

ES-1  Donald des Hommes Apaches José Germán García Pérez Spain 91 SG 93 SG 89  G 273 SG  

21.

 

AT-2  Aik crazy Grubers Mario Scheidbach Austria 90 SG 90 SG 92 SG 272 SG  

22.

 

DK-3  Vandalen's Iver Lene Geisler Denmark 90 SG 91 SG 91 SG 272 SG  

23.

 

FI-2  Karat vom Roten Milan Jan Vartiainen Finland 90 SG 94 SG 88  G 272 SG  

24.

 

DK-5  Liliendahl Santo Martin Knudsen Denmark 91 SG 88  G 92 SG 271 SG  

25.

 

NL-2  Freddie von Getevallei Ralph Sweebroek Netherlands 95 SG 82  G 93 SG 270 SG  

26.

 

CH-1  Orkan zum Chasseralblick Nicole Berger Switzerland 95 SG 83  G 92 SG 270 SG  

27.

 

CH-5  Cento von der Abendweid Werner Haag Switzerland 95 SG 90 SG 85  G 270 SG  

28.

 

DK-2  Jabina Yena John Jabina Denmark 85  G 90 SG 94 SG 269  G  

29.

 

CH-2  Falco vom Adlerauge Tamara Romer Switzerland 91 SG 87  G 91 SG 269  G  

30.

 

HU-4  Frodo van de Beizenhoeve Gábor Szilasi Hungary 94 SG 90 SG 85  G 269  G  

31.

 

SK-1  Zero Betkin Dvor Adriana Nagyova Slovak Republic 97  V 90 SG 82  G 269  G  

32.

 

SE-3  Vandalen's Kulan Patrik Karlsson Sweden 96  V 79  B 92 SG 267  G  

33.

 

IT-2  Menphis della Valle Incantata Marco Cucco Italy 84  G 93 SG 90 SG 267  G  

34.

 

CH-3  Boomer von der Abendweid Jörg Kuhn Switzerland 85  G 92 SG 90 SG 267  G  

35.

 

HK-1  Eclipse van de Duvetorre Felix Ho Hongkong 86  G 93 SG 88  G 267  G  

36.

 

CH-4  Vanja Airport Hannover Bürgler Stefan Switzerland 97  V 76  B 93 SG 266  G  

37.

 

JP-2  Qito vom Salztalblick Tomoya Hirai Japan 90 SG 86  G 90 SG 266  G  

38.

 

FI-1  Bacteroides Sabo Reijo Kojo Finland 80  G 93 SG 92 SG 265  G  

39.

 

IT-6  Mogli Vom Traunauweg Luca Ganzerla Italy 94 SG 79  B 92 SG 265  G  

40.

 

JP-1  Flash van Joefarm Ikuo Yamaguchi Japan 88  G 87  G 90 SG 265  G  

41.

 

FI-4  Bacteroides Sera Susanna Tunturi Finland 93 SG 84  G 88  G 265  G  

42.

 

FI-3  Ruutipussi Apina Ismo Tabell Finland 93 SG 90 SG 82  G 265  G  

43.

 

RU-1  Oliver Val-bella-dog Jury Lysenkov Russia 87  G 87  G 90 SG 264  G  

44.

 

BE-5  Falco Van T'Deusserhof Bruno Nasello Belgium 92 SG 84  G 88  G 264  G  

45.

 

SE-7  Freon Micke Pounu Sweden 96  V 85  G 83  G 264  G  

46.

 

NO-3  Figo van de Biezenhoeve Ole-Petter Kristiansen Norway 88  G 91 SG 84  G 263  G  

47.

 

HU-5  Dunkel von Döme Haus Brúnó Róbert Schindl Hungary 90 SG 91 SG 82  G 263  G  

48.

 

TR-1  Diva vom Drachenherz Hikmet Sarban Turkey 84  G 87  G 90 SG 261  G  

49.

 

FI-5  Mecberger Ferguson Jaani Vatanen-Laine Finland 90 SG 82  G 89  G 261  G  

50.

 

FR-2  Barouk du Bancdes Hermelles Sandra Berthelot France 98  V 85  G 78  B 261  G  

51.

 

US-6  Canaille du Ciel Rouge Anne Rammelsburg USA 90 SG 81  G 89  G 260  G  

52.

 

BE-2  Ferco Van De Utadreef Natascha De Coster Belgium 78  B 94 SG 88  G 260  G  

53.

 

IT-4  Pando Vom Haus Frommer Giancarlo Gritti Italy 92 SG 82  G 86  G 260  G  

54.

 

AT-5  Xtrem Simmeringer Haide Walter Havel Austria 90 SG 84  G 85  G 259  G  

55.

 

FR-3  V.I.P des Loups Mutins Jean Bruna France 90 SG 85  G 84  G 259  G  

56.

 

FR-1  Bangus du Haut de l'Arize Jacques Stambak France 84  G 92 SG 83  G 259  G  

57.

 

HR-1  Henri ‘t Palmaleinehof Franjo Matekovic Croatia 92 SG 84  G 82  G 258  G  

58.

 

BR-1  Arco zo Severnej hranice Leandro Salles Brasil 82  G 80  G 95 SG 257  G  

59.

 

US-3  Master de Alphaville Bohemia Phillip Hoelcher USA 73  B 93 SG 90 SG 256  G  

60.

 

CZ-5  Olin Malidaj Jiří Tyc Mgr. Czech Republic 77  B 91 SG 87  G 255  G  

61.

 

NL-5  Furbie 't Palmaleinehof Anja Matekovic Netherlands 87  G 91 SG 77  B 255  G  

62.

 

CZ-4  Jaro Ja-He Milena Pufrová Czech Republic 91 SG 77  B 82  G 250  G  

63.

 

NL-3  Biko von Diablo's Own Andy van Dijk Netherlands 93 SG 84  G 73  B 250  G  

64.

 

HU-1  Szécsivári Rick Frigyes Sasvári Hungary 78  B 84  G 86  G 248  G  

65.

 

SK-4  Ford z Hnedej Skaly Dasa Minarikova Slovak Republic 90 SG 81  G 77  B 248  G  

66.

 

AT-4  Whisper Simmeringer Haide Karl Schmidt Austria 88  G 70  B 89  G 247  G  

67.

 

BE-3  Gucci Von Den Lausbuben Geert Verlinden Belgium 70  B 86  G 89  G 245  G  

68.

 

EE-2  Ratsumestarin Drago Urve Lageda Estonia 90 SG 73  B 82  G 245  G  

69.

 

TW-1  Ondra vom Rungenhof Chun Chieh Chen Taiwan 83  G 85  G 76  B 244  G  

70.

 

HU-3  Tárnoki Felvigyázó Párduc József Mázás Hungary 71  B 86  G 85  G 242  G  

71.

 

TR-2  Nanto vom Forstwerter Erdinc Sarimusaoglu Turkey 76  B 85  G 80  G 241  G  

72.

 

FR-5  Volt de Valsory Philippe Roustant France 80  G 81  G 80  G 241  G  

73.

 

NO-5  Dorm Av Midälvaland Torodd Vaage Norway 80  G 79  B 80  G 239  B  

74.

 

PL-2  Gitano Nocne Marki Franciszek Wičniewski Poland 78  B 84  G 77  B 239  B  

75.

 

BR-2  Falko do Alpha Lupus Pablo Cunha Ruiz Brasil 80  G 87  G 72  B 239  B  

76.

 

BR-3  Yanick Vikar Leandro Magalhães Brasil 71  B 79  B 73  B 223  B  

77.

 

SK-5  Audi Betkin Dvor Eva Panakova Slovak Republic 92 SG 67  M 83  G 242  M  

 

 

RU-5  Bagira Last Hathy Yulia Smirnova Russia 97  V 78  B 64  M 239  M  

 

 

NO-2  Avanti av Vargmo Trine Lundem Norway 55  M 85  G 81  G 221  M  

 

 

NO-4  Kustmarken's Ånnie Jostein Håland Norway 65  M 84  G 72  B 221  M  

 

 

RU-6  Vito de Valsory Alexey Breykin Russia 83  G 72  B 65  M 220  M  

 

 

AT-3  Hill Glockturm Martin Küchel Austria 48  M 77  B 88  G 213  M  

 

 

PL-3  Unka z Tuszynskiego Lasu Marcin Czlapa Poland 48  M 81  G 80  G 209  M  

 

 

SE-2  Blixtra vom Scandinawian Jimmy Söderbäck Sweden 20  M 91 SG 89  G 200  M  

 

 

NL-4  Bono Paul de Wilde Netherlands 20  M 93 SG 85  G 198  M  

 

 

JP-5  Dachs con der Verstandheim JP Nobuyuki Maeshima Japan 45  M 74  B 78  B 197  M  

 

 

SK-6  Adonis Betkin Dvor Andrea Kadlecajova Slovak Republic 22  M 92 SG 80  G 194  M  

 

 

JP-4  Donar von Ziel Erreichen Yumiko Nagayoshi Japan 9  M 93 SG 89  G 191  M  

 

 

CZ-3  Remus Chmelový kvítek Milan Truksa Czech Republic 10  M 89  G 90 SG 189  M  

 

 

BE-4  Norris Black Gong Georges Berghmans Belgium 11  M 84  G 89  G 184  M  

 

 

US-4  Max z. Stribrneho Kamone Sean O'Kane USA 15  M 84  G 85  G 184  M  

 

 

JP-3  Chuno von Tenryo Suzuki Eiichi Yamafuji Japan 30  M 86  G 62  M 178  M  

 

 

DE-3  Leeland v. Further Moor Knut Fuchs Germany 85  G 95 SG injured Injured  

 

 

BE-1  Gucci Du Triangle Magique Dirk Leemans Belgium 95 SG 76  B 0  M 171  M  

 

 

HR-2  Gurga-Rex d’n Deudrienger Zvonko Klen Croatia 94 SG 70  B 0  M 164  M  

 

 

PL-4  Xantor Eqidius Dariusz Kmiecik Poland 10  M 44  M 81  G  

135  M