Chovatelská stanice z Lijavy

 

aktuality naši psi štěňata odchovy fotogalerie videogalerie ke stažení kontakt odkazy

 

 

VS na M ČR IPO a MS FCI 2010

Krchleby

3. - 4. duben 2010

 

Rozhodčí: A-Košťál, B- Ťujík, C-Krajčí

Figuranti: Vyhnal, Mach (Brunovský)

 

 

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
               
  Mach Ladislav    Octavius Malidaj   BOM  95   96   98   289   1 
  Kupka Radomír    Cox Vikar   NO  89   94   97   280   2 
  Pejša Martin    Quel od Policie   NO  99   93   87   279   3 
  Šustrová Hana    Chilli z Nového Draka   NO  95   89   93   277   4 
  Slivoň Jan    Baghíra Krokodýlí farma   NO  97   90   86   273   5 
  Valentin Miroslav    Vito v.d. Lobo Hoeve   BOM  96   84   91   271   6 
  Tyc Jiří Mgr.    Olin Malidaj   BOM  89   90   91   270   7 
  Chýlová Dagmar    Ali Emitom   NO  95   83   91   269   8 
  Lacina Jan ing.    Ivy Laroja   BOM  91   88   90   269   9 
  Saska Zdeněk    Clif z Chittusiho údolí   BOM  87   87   94   268   10 
  Heinzke Patrik, Bc.    Barnabasch Black Chabet   NO  90   87   90   267   11 
  Liška Radovan    Aron Britkin dvor   NO  90   88   89   267   12 
  Skřenek Martin    Jerry z Daskonu   NO  89   86   90   265   13 
  Beníšek Stanislav Bc.    Kenzo de Alphaville Bohemia   BOM  84   84   95   263   14 
  Pekárek Jindřich     Larry ze Stříbrného kamene   NO  93   77   93   263   15 
  Hulíková Hana    Adelka Aykmar   NO  90   81   90   261   16 
  Křeček Vlastimil        Charlie Eqidius   NO  96   81   84   261   17 
  Kaslová Andrea    Heriet z Nového Draka   NO  96   78   82   256   18 
  Daušová Zuzana    Eron Durnitor   BOM  88   82   84   254   19 
  Kostera Libor    Baxter Vikar   NO  84   73   96   253   20 
  Burianová Tatjana MVDr.    Hikary Venušina sopka   NO  98   81   74   253   21 
  Jirout Oto JUDr.    Eirin Anrebri   NO  85   77   90   252   22 
  Kinzl Josef    Dargo Vepeden   NO  89   84   78   251   23 
  Rohlena David    Devil Denny Goldest Danubis   KV  92   77   81   250   24 
  Bočan Pavel    Hill z Holýkova   NO  75   90   82   247   25 
  Uher Petr    Connie z Hromadného   NO  93   77   73   243   26 
  Majer Jiří    Naroc v. Bunsenkocher   NO  87   78   77   242   27 
  Novák Zdeněk    Arry Jirka   BOM  85   81   74   240   28 
  Niedermirtlová Radka ing.    Bruce Vědusk   BOM  78   78   82   238   29 
  Suchopar Daniel    Luca ze Stříbrného kamene   NO  85   74   77   236   30 
  Vopěnková Jana    Hardy Boh. Atomica   NO  92   63   80   235   31
  Plášil Václav    Quella ze Stříbr. Kamene   NO  58   86   85   229   32
  Procházková Ilona    Faust od Vítkovy hory   RTW  76   72   71   219   33
  Pavlišáková Michaela    Uther de Alphaville Bohemia   BOM  40   88   86   214   34
  Augustinová Martina    Fidorka Anrebri   NO  75   65   74   214   35 
  Štěpánková Naděžda    Jane Kateko   NO  25   78   77   180   36
  Štěpánek Zdeněk    Nika Niox   NO  96   83   0   179   37
  Matoušková Klára    Maxim de Alphaville Bohemia   BOM  84   88   0   172   38
  Omelka Radek    Clark Plzeňský Teufel   BOM    86   80   168   39
  Čákorová Jitka    Chán z Labského přívozu   BOM  87   79   0   166   40
  Drábková Šimona    Melodor Bohemia Alké   BOC  87   70   0   157   41
  Baxová Jitka    Sir Sasha Czech Ja-Ka   BOX    77   72   151   42
  Pejša Josef    Bongo Vikar   NO  0   0   0   disk.   43
  Rakičová Miroslava    Ringo od Policie   NO       odst.