Chovatelská stanice z Lijavy

 

aktuality naši psi štěňata odchovy fotogalerie videogalerie ke stažení kontakt odkazy

 

 

 

3.Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR IPO 2009

11. - 12. 4. 2009 Česká Lípa

 

Rozhodčí: A - Stanislav Ševčík, B - Mgr. František Zimek, C - Vladimír Nedvěd m.s.

Figuranti: Josef Kubec, Jaroslav Labík


 
Psovod Pes   S P O Celkem Pořadí
  Pejša Martin     Quell od Policie    98   97   95   290   1 
  Truksová Eva     Rémus Chmelový kvítek    95   95   90   280   2 
  Ramaekersová Jiřina Ing.     Katana de Alphaville Boh.    84   96   93   273   3 
  Kubeš Jiří     Hogan Waji    90   84   91   265   4 
  Rohla Stanislav     Mania de Alphaville Bohemia    73   88   97   258   5 
  Saska Zdeněk     Clif z Chittusiho údolí    82   80   95   257   6 
  Doušová Petra     Charlotta z Nového draka    74   96   87   257   7 
  Vácha Jaromír     Dakar Mariko Bohemia    92   89   76   257   8 
  Hodek Jaroslav     Fany z Purschova chovu    88   72   96   256   9 
  Burianová Tatjana MVDr.     Hikary Venušina sopka    98   77   81   256   10 
  Molák Tomáš     Brego Allegro Cantabile    77   87   90   254   11 
  Šustrová Hana     Chilli z Nového draka    91   76   87   254   12 
  Novotný Jiří Ing.     Atilla z Kočičího dvora    89   77   87   253   13 
  Kraus Lukáš     Iraus Dak Bar-Bar Beskydy    85   88   80   253   14 
  Klomínský Břetislav     Darius z Holýkova    94   75   80   249   15 
  Heroš Adolf     Miky z Třešňáku    88   79   80   247   16 
  Kubínová Hana     Agatha z Mandragory    74   75   96   245   17 
  Mach Ladislav     Octavius Malidaj    47   96   97   240   18 
  Mižák Roland     Aira Zdekra    69   85   86   240   19 
  Veselka Petr     Agáta Vepeden    90   65   85   240   20 
  Pallot Jarmila Maria     Atrei D Ámour Bedea    56   92   86   234   21 
  Černohorský Miroslav     Puschy de Alphaville Bohemia    81   67   86   234   22 
  Holomek Martin     Dix Salli Bohemia    68   79   81   228   23 
  Dobešová Jolana     Uragan de Alphaville Bohemia    59   77   90   226   24 
  Mlčák Jaroslav     Udet de Alphaville Bohemia    60   74   89   223   25 
  Lieblová Lucie     Onset de Alphaville Bohemia    61   76   86   223   26 
  Smrčková Zuzana     Nitro v. Vastenow    47   80   90   217   27 
  Helclová Martina     Asko ze Zelené úžlabiny    43   70   93   206   28 
  Femiak Richard     Vasil Bono Campo    34   82   80   196   29 
  Makovský Bohumil     Alby od Vomaru    10   82   89   181   30 
  Ryšavá Ladislava     Charlie Bílý trpaslík    21   59   92   172   31 
  Jelínek Jiří     Agbar z Hříběcích hor    82   85   0   167   32 
  Kinzl Josef     Dargo Vepeden    84   83   0   167   33 
  Čákorová Jitka     Chán z Labského přívozu    90   76   0   166   34 
  Žižka Petr     Artuš Sun-Troc    9   0   84   93   35 
  Vidrna Jaroslav     Challanger Pip Strážce klidu    0   82   0   odst.   36 
  Cejpa Josef     Fari Bohemia Ma-Bor    0   73   0   diskval.   37 
  Böhm Jan     Iggi Štíhlouš    0   0   0   nenast.   38 
  Janouchová Gabriela     Ykar Jipo-Me    0   0   0   nenast.   39 
  Omelka Radek     Clark Plzeňský park    0   0   0   nenast.   40 
  Šilhavý Luděk     Cliff v. Beuchower Hof    0   0   0   nenast.   41 
  Růžička Josef     Aron z Milabru    0   0   0   nenast.   42 
  Glisníková Jana MVDr.     Ido z Polytanu    0   0   0   nenast.   43 
  Urbánková Darja     Barbar Happy Arenda    0   0   0   nenast.   44 
  Schuster Jiří     Cheiva z Ax-Daru    0   0   0   nenast.   45 
  Píšová Markéta     Zealous Juvell z Kovárny    0   0   0   nenast.   46 
  Kopecká Darja     Merilly de Alphaville Bohemia    0   0   0   nenast.   47