Chovatelská stanice z Lijavy

 

aktuality naši psi štěňata odchovy fotogalerie videogalerie ke stažení kontakt odkazy

 

 

 

M ČR IPO Raspenava  13.-15.6. 2008

 

Rozhodčí: A - Vladimír Nedvěd B - Theodor Krajčí C - Jaroslav Hodek

Figuranti: Jaroslav Labík, Jaroslav Vyhnal, ( Josef Kubec )

 

kat.č.

Jméno psovoda

Jméno psa

pl pohl. A B C celkem poř.
19 Skokan Zdeněk Besi Zde-Sko NO F 99 92 98 289 1.
37 Truksa Milan, m.s. Rémus Chmelový kvítek NO P 94 93 91 278 2.
14 Truksová Eva Bryn Zde-Sko NO P 95 93 89 277 3.
36 Hrušková Věra Barunka Black Chabet NO F 93 88 93 274 4.
23 Pejšová Iveta Lord z Lipin NO P 93 90 91 274 5.
7 Beníšek Stanislav Bc. Kenzo de Alphaville Bohemia BOM P 90 88 95 273 6.
15 Prokšan Radim Airo Happy Arenda BOM P 90 89 93 272 7.
25 Žižka Petr  Cir Duffmar NO P 91 84 96 271 8.
21 Rohla Stanislav Mania de Alphaville Bohemia BOM F 87 85 94 266 9.
29 Kopecká Darja Meriily de Alphaville Bohemia BOM F 80 96 90 266 10.
27 Petrášek Václav Pagan z Pohraniční stráže NO P 91 85 90 266 11.
34 Králík Josef, m.s. Bren z Daskonu NO P 84 87 94 265 12.
32 Kuchař Jaroslav Brutus Drapa NO P 92 82 88 262 13.
5 Kuklíková Magda Anita z Měsíčního údolí NO F 81 84 94 259 14.
20 Baselová Tereza, Mgr. Art Kajexa BOM P 87 84 88 259 15.
16 Aulická Petra Casius Zde-Sko NO P 80 84 94 258 16.
6 Heinzke Patrik Barnabasch Black Chabet NO P 87 85 86 258 17.
17 Suchopár Daniel Luca ze Stříbrného kamene NO F 85 84 88 257 18.
26 Jonáš Martin Frajer Anrebri NO P 80 83 93 256 19.
41 Veselý Miroslav Ora de Alphaville Bohemia BOM F 80 85 91 256 20.
8 Kubeš Jiří Hogan Waji NO P 87 80 89 256 21.
22 Urbánková Darja Barbar Happy Arenda BOM P 77 86 90 253 22.
13 Veselka Petr Agáta Vepeden NO F 83 88 79 250 23.
39 Dufková Jitka Easy Duffmar NO F 76 86 86 248 24.
2 Tomášek Josef Ar z Hromadného NO P 82 75 89 246 25.
1 Maňák Jaroslav Bero Tigra Czech BOM P 74 87 85 246 26.
28 Košťál Vladimír Lily z Huckelovy vily BOM F 87 69 85 241 27.
40 Plecháček Martin Master de Alphaville Bohemia BOM P 78 86 74 238 28.
18 Valentin Miroslav Vito v.d. Lobo Hoeve BOM P 58 92 82 232 29.
24 Brunovský Milan Brit z Milabru NO P 73 75 73 221 30.
35 Tyc Jiří Mgr. Olin Malidaj BOM P 38 86 92 216 31.
30 Šenová Petra Bart Ort Bohemia BOM P 32 85 89 206 32.
4 Krupková Michaela Jeremy z Jenive NO P 22 93 88 203 33.
3 Nešpor Jan Karel Krone de Alphaville Bohemia BOM F 20 94 88 202 34.
31 Pallot Jarmila Maria Atrei d Amour Bedea BOM P 15 90 96 201 35.
12 Lebruška Miroslav Brit Vědusk BOM P 6 90 94 190 36.
9 Molák Tomáš Faust de Alphaville Bohemia BOM P 3 82 95 180 37.
33 Čejka Jiří Andy Jirka BOM P 0 86 91 177 38.
11 Mach Ladislav Octavius Malidaj BOM P 80 96 0 176 39.
42 Kaslová Andrea Heriet z Nového Draka NO F 0 82 91 173 40.
38 Kolář Pavel Cixie Zde-Sko NO F 0 85 88 173 41.
10 Hrabálek Jiří Lor Černý obelisk NO P 3 85 82 170 42.

●●●●● Kvalifikace na MS IPO 2008

●●●●● Kvalifikace na MS IPO 2008 ( náhradník )