Chovatelská stanice z Lijavy

 

aktuality naši psi štěňata odchovy fotogalerie videogalerie ke stažení kontakt odkazy

 

 

Mistrovství světa BO 2009

Roudnice nad Labem 7. - 10. 5. 2009

 

Rozhodčí: A - Jaroslav Hodek (CZ), B - Miloš Kovač (Slovinsko), C - Volker Riedel (Německo)

Figuranti: Radomír Kupka, Jaroslav Labík, (Josef Kubec, Jaroslav Vyhnal)

 

 

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
  Scherk Peter (GERMANY)    Bendix vom Adlerauge   BO  96   96   99   291   1 
  Skogster Mia (FINLAND)    Mecberger Chortoryiski   BO  97   97   97   291   2 
  Scherkl Edgar (GERMANY)    Cayman vom Adlerauge   BO  93   96   97   286   3 
  Berger Nicole (SWITZERLAND)    Orkan zum Chasseralblick   BO  98   94   94   286   4 
  Mach Ladislav (CZECH REPUBLIC)    Octavius Malidaj   BO  94   95   95   284   5 
  Luttinen Elise (FINLAND)    Tämä on Alli Gaatori   BO  93   98   93   284   6 
  Verlinder Geert (BELGIUM)    Gucci von den Lausbuben   BO  94   94   95   283   7 
  Hoelcher Phil (USA)    Master de Alphaville Bohemia   BO  96   94   92   282   8 
  Hjort Henrik (DANEMARK)    Daneskjold Aragon   BO  94   93   94   281   9 
  Yamaguchi Ikuo (JAPAN)    Carlos von Watzdorf   BO  97   90   94   281   10 
  Bürgler Stefan (SWITZERLAND)    Vanja Airport Hannover   BO  97   94   90   281   11 
  Valentin Miroslav (CZECH REPUBLIC)    Vito van de Lobo Hoeve   BO  92   92   96   280   12 
  Koskensalo Marko (FINLAND)    Mecberger Duunari   BO  89   91   99   279   13 
  Juntke Stefan (GERMANY)    Baron-Baxter vom Zeitzer Land   BO  89   93   97   279   14 
  Werner Haag (SWITZERLAND)    Cento von der Abendweid   BO  94   90   94   278   15 
  Tapio Esa (FINLAND)    Kutinan Kuusysi   BO  99   87   92   278   16 
  Ho Felix (HONG KONG)    Eclipse van de Duvetorre   BO  98   91   89   278   17 
  Keller Emil (SWITZERLAND)    Jypsy de la Videmanette   BO  93   94   90   277   18 
  Scherk Cornelia (GERMANY)    Ynka z Polytanu   BO  98   92   87   277   19 
  Xever Nikita (SLOVENIA)    Aya Q.Smreška   BO  91   90   94   275   20 
  Sarban Hikmet (TURKEY)    Diva vom Drachenherz   BO  90   92   93   275   21 
  Werner Haag (SWITZERLAND)    Apoll von der Abendweid   BO  96   87   91   274   22 
  Eder Robert (GERMANY)    Da´Eder von der Brunnenstadt   BO  93   91   90   274   23 
  Šlahor Pavol (SLOVAKIA)    Defect Sweet Home   BO  97   87   90   274   24 
  Shukh Marina (USA)    L´Simba du Loups du Soleil   BO  79   97   97   273   25 
  Kwakman Harry C. (NETHERLAND)    Arvin Regulus   BO  94   89   90   273   26 
  Wijnen Xavier (BELGIUM)    Elkoh van Joefarm   BO  88   91   93   272   27 
  Nielsen Lone (DANEMARK)    Daneskjold Epo   BO  89   91   92   272   28 
  Heylen Marc (BELGIUM)    Negundor Cobe   BO  96   89   87   272   29 
  Salminen Heli (FINLAND)    Prowaffe´s Arttu   BO  86   90   95   271   30 
  Hansen Claus Max (DANEMARK)    Charlie vom Replener Meer   BO  89   90   92   271   31 
  Lebruška Miloslav (CZECH REPUBLIC)    Brit Vědusk   BO  97   87   87   271   32 
  Czirak Hans (AUSTRIA)    Ravenna vom Satansberg   BO  92   88   90   270   33 
  Vodovnik Marcel (SLOVENIA)    Donna Smreška   BO  91   88   89   268   34 
  Bossman Paul (NETHERLAND)    Koos   BO  90   91   86   267   35 
  Solare Vincent (VENEZUELA)    Ajax de la Niche du Bonheur   BO  90   84   91   265   36 
  Carlseng Jens (DANEMARK)    Es-Flindtto´s Dasty   BO  94   80   91   265   37 
  Knapen Ricky (NETHERLAND)    Gorrey van´t Eckartdal   BO  94   90   80   264   38 
  Liljegren Päivi (FINLAND)    Mecberger Dösa   BO  89   84   90   263   39 
  Vannerom Nick (BELGIUM)    Doc van het Dreiland   BO  89   87   86   262   40 
  Berto Michaela (ITALY)    Urs la Maschera di Ferro   BO  95   84   82   261   41 
  Bjorkman Stefan (SWEDEN)    Broderna Raskenstam Alvar   BO  89   91   81   261   42 
  Hudecek Elisabeth (AUSTRIA)    Karat de la Montagne Unique   BO  80   90   90   260   43 
  Przykuta Bartosz (POLAND)    Oskar Bono Campo   BO  89   81   90   260   44 
  Scheidegger Adrian (SWITZERLAND)    Lork du Colombophile   BO  92   82   86   260   45 
  Hartmann Ute (GERMANY)    Carla vom Repelener-Meer   BO  87   93   80   260   46 
  Enestrom Jan (DANEMARK)    Visdan Angel   BO  96   87   76   259   47 
  Annesen Karina (DANEMARK)    O´Phee vom Roten Milan   BO  98   85   76   259   48 
  Sluiter P.W. (NETHERLAND)    Ero vom Haus Mecki   BO  97   88   74   259   49 
  Beníšek Stanislav (CZECH REPUBLIC)    Kenzo de Alphaville Bohemia   BO  89   80   89   258   50 
  Klaczak Jerzy (POLAND)    Athena SK Sion   BO  88   87   83   258   51 
  Hastings Dre (USA)    Kaden ot Vitosha   BO  96   92   70   258   52 
  Ramaekersová Jiřina (CZECH REPUBLIC)    Katana de Alphaville Bohemia   BO  81   89   87   257   53 
  Maša Peter (CROATIA)    Ulix Mayki   BO  97   86   74   257   54 
  Hrnecek Manfred (AUSTRIA)    Daneskjold Buddy   BO  91   92   73   256   55 
  Van Hal Ron (NETHERLAND)    Blitz van Fort Oranje   BO  83   90   82   255   56 
  Buggenhout Jose (BELGIUM)    Esmot van de Duvetorre   BO  78   85   91   254   57 
  Erlacher Heike (AUSTRIA)    Vesuv von Bonum Bono   BO  88   80   86   254   58 
  Cassier Michel (FRANCE)    Roxy du Haut de l´Arize   BO  85   87   82   254   59 
  Venza Joseph (FRANCE)    Arex du Domaine du Bois de la Garde   BO  88   84   82   254   60 
  Sagon Hervé (FRANCE)    Utoo du Domaine du Bois de la Garde   BO  88   76   86   250   61 
  Moldovan Augustin (ROMANIA)    Xena Senna di Silva   BO  85   90   75   250   62 
  Pristachová Zuzana (SLOVAKIA)    Aska Riva Rosa   BO  89   79   78   246   63 
  Allerme Philippe (FRANCE)    Utah du Replat de Chantemerle   BO  89   87   70   246   64 
  Usai Alessandro (ITALY)    Uhlan la Maschera di Ferro   BO  87   81   74   242   65 
  Polesnik Ivan (SLOVENIA)    Buck von Hirtengarten   BO  83   89   70   242   66 
  Nagy Zoltán (HUNGARY)    Vogue   BO  72   84   85   241   67 
  Sarban Suat (TURKEY)    Dingo von der Brunnenstadt   BO  69   86   84   239   68 
  Žilla Alexander (SLOVAKIA)    Tosca Bono Campo   BO  81   84   74   239   69 
  Rohla Stanislav (CZECH REPUBLIC)    Mania de Alphaville Bohemia   BO  49   93   93   235   70 
  Carmody Kristina (USA)    Wyatt Erp de Mon Coeur   BO  41   92   96   229   71 
  Zamboni Guido (ITALY)    Fidel   BO  61   84   82   227   72 
  Karlsson Patrik (SWEDEN)    Complett´s Viggi   BO  58   80   82   220   73 
  Tóth Imre (HUNGARY)    Garde Royal Diesel   BO  54   74   87   215   74 
  Weiss Helmut (AUSTRIA)    Varack vom Satansberg   BO  43   85   84   212   75 
  Reheis Elke (AUSTRIA)    Chakka von Watzdorf   BO  16   91   96   203   76 
  Kowalski Dariusz (POLAND)    Jasyr z Jastrzebskiego Zagonu   BO  31   87   81   199   77 
  Bettenhausen Marcel (BELGIUM)    Djuck van de Duvetorre   BO  15   90   93   198   78 
  Berki Monika (HUNGARY)    Visszhang Barka   BO  13   91   91   195   79 
  Kamp Peter (WILD CARD)    Belgerac Django   BO  55   82   56   193   80 
  Bola Jože (SLOVENIA)    Klim   BO  18   81   89   188   81 
  Schmitt Wendy (USA)    L'Jersey Du Loups Du Soleil   BO  0   92   92   184   82 
  Maruniak Ján (SLOVAKIA)    Duch Sweet Home   BO  30   76   75   181   83 
  Gordini Alessandra (ITALY)    Teti la Maschera di Ferro   BO  0   87   78   165   84 
  Čížeková Eugénia (SLOVAKIA)    Tammikalion Chilli   BO  74   79   4   157   85 
  Saucedo Guirado Jorge (SPAIN)    Denver des Hommes Apaches   BO  0   0   0   disk.   86