Chovatelská stanice z Lijavy

 

aktuality naši psi štěňata odchovy fotogalerie videogalerie ke stažení kontakt odkazy

 

 

 

5.Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR IPO 2009

2.-3. 5. 2009 Raspenava

 

Rozhodčí: A - Stanislav Ševčík, B - Mgr. František Zimek, C - Vladimír Nedvěd m.s.

Figuranti: Václav Kuncl, Radomír Kupka

 

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
   Pejša Martin    Quel od Policie ČR   NO  97   97   89   283   1 
   Kolář Pavel    Cixie Zde-Sko   NO  96   86   93   275   2 
   Kubínová Hana    Agatha z Mandragory   BOM  98   82   92   272   3 
   Plášil Václav    Quella ze Stříbrného kamene   NO  95   88   87   270   4 
   Horák Kamil    Archie z Válovy zahrady   NO  93   81   91   265   5 
   Truksa Milan    Bryn Zde-Sko   NO  98   83   84   265   6 
   Hartl Jaroslav    Quirin od Policie ČR   NO  93   81   90   264   7 
   Mráz Zdeněk    Panto Ajaxova Uránie   NO  90   78   94   262   8 
   Kaslová Andrea    Heriet z Nového Draka   NO  99   77   85   261   9 
   Pěknice Přemysl    Bessy ze Šikmáku   NO  96   79   84   259   10 
   Slivoň Jan    Baghíra Krokodýlí farma   NO  80   92   86   258   11 
   Aulická Petra    Casius Zde-Sko   NO  94   72   87   253   12 
   Tyc Jiří Mgr.    Olin Malidaj   BOM  78   85   89   252   13 
   Hůza Ladislav    Uran Ro-Kop Bohemia   NO  89   75   88   252   14 
   Liška Radovan    Aron Britkin dvor   NO  88   79   84   251   15 
   Novák Zdeněk    Arry Jirka   BOM  84   77   88   249   16 
   Dobešová Jana    Uragan de Alphaville Bohemia   BOM  78   78   92   248   17 
   Helclová Martina    Asko ze Zelené úžlabiny   BOM  75   79   91   245   18 
   Schober Miroslav    Perry Jit-Mir   NO  90   78   77   245   19 
   Tomášek Josef    Ar z Hromadného   NO  98   59   82   239   20 
   Suchopár Daniel    Luca ze Stříbrného kamene   NO  79   78   80   237   21 
   Svoboda Václav    Goldý od Svatováclava   NO  93   80   64   237   22 
   Smrčková Zuzana    Nitro v.d.Vastenow   HOK  76   74   85   235   23 
   Brunovský Milan    Brit z Milabru   NO  90   70   75   235   24 
   Chýlová Dagmar    Ali Emitom   NO  61   83   90   234   25 
   Mach Jiří    Francesco Anrebri   NO  66   78   89   233   26 
   Křeček Vlastimil    Charlie Eqidius   NO  76   78   79   233   27 
   Veselý Miroslav    Ora de Alphaville Bohemia   BOM  74   70   86   230   28 
   Mlčák Jaroslav    Udet de Alphaville Bohemia   BOM  37   92   93   222   29 
   Hradil Stanislav    Nargo Helilein   NO  40   84   89   213   30 
   Králík Josef    Bren z Daskonu   NO  24   92   96   212   31 
   Molák Tomáš    Brego Allegro Cantabile   BOM  21   90   92   203   32 
   Petrášková Michaela    Indián Starý skaut   NO  20   82   93   195   33 
   Kacafírková Petra    Agi Kněžíhorka   NO  47   71   74   192   34 
   Cahová Daniela Mgr.    Bon Jour Alary Aslar   DOB  48   58   85   191   35 
   Pekárek Jindřich    Larry ze Stříbrného kamene   NO  10   82   94   186   36 
   Zemanová Eva    Isis Kateko   NO  45   69   70   184   37 
   Jonáš Martin    Frajer Anrebri   NO  23   71   88   182   38 
   Matoušková Klára    Maxim de Alphaville Bohemia   BOM  83   91   0   174   39 
   Femiak Richard    Vasil Bono Campo   BOM  23   53   91   167   40 
   Kuchař Jaroslav    Brutus Drapa   NO  0   69   0   disk.   41 
   Nešpor Jan Karel    Krone de Alphaville Bohemia   BOM  0   0   0   disk.   42 
   Dvořák Petr    Coonie Zde-Sko   NO  0   0   0   disk.   43 
   Veselka Petr    Agáta Vepeden   NO  0   0   0   disk.   44 
   Cejpa Josef    Fari Bohemia Ma-Bor   NO  0   0   0   nenast.   45 
   Golhová  Hana    Nor z Golha   NO  0   0   0   nenast.   46 
   Karban Václav    Dorotka Tigrata   BOX  0   0   0   nenast.   47 
   Kubeš Jiří    Jordán Kateko   NO  0   0   0   nenast.   48 
   Mrázová Jaroslava    Cherry z  Veselé kamky   NO  0   0   0   nenast.   49 
   Borkovec Michal    Gaston Ensy Egas   FBO  0   0   0   nenast.   50 
   Fína Jan    Ienny z Elbu   NO  0   0   0   nenast.   51 
   Fuksa Radek     Chris z Větrného vrchu   NO  0   0   0   nenast.   52 
   Klícha Vlastimil    Gréta z Nové pošty   NO  0   0   0   nenast.   53 
   Lieblová Lucie    Onset de Alphaville Bohemia   BOM  0   0   0   nenast.   54 
   Řanda Václav    Bendík z Daskonu   NO  0   0   0   nenast.   55