Chovatelská stanice z Lijavy

 

aktuality naši psi štěňata odchovy fotogalerie videogalerie ke stažení kontakt odkazy

 

 

Mezinárodní Mistrovství ČKNO 2009 Raspenava 10.-12.7.2009

Rozhodčí: A- Theodor Krajčí, B- Jana Honíšková (SK), C- Luboš Jánský


Figuranti: Radek Kupka, Jaroslav Labík, ( Josef Kubec )


 

Poř. Psovod Pes A B C Celkem
1. Králík Josef Bren z Daskonu 92 94 98 284
2. Hulíková Hana Adelka Aykmar 95 93 96 284
3. MVDr. Glisníková Jana Cato Katargo 95 88 96 279
4. Chmurová Lenka Argo Mania Bohemia 94 90 93 277
5. Černý Marek Ayk Aykmar 98 86 92 276
6. Kolář Pavel Connie Zde-Sko 95 91 90 276
7. Šišková Petra Lesco Naspo 99 90 87 276
8.. Mráz Zdeněk Panto Ajaxova Uranie 93 89 93 275
9. Pejša Martin Quel od Policie ČR 97 97 81 275
10. Bc. Heinzke Patrik Barnabasch Black Chabet 93 86 95 274
11. Liška Radovan Aron Britkin dvor 93 93 83 269
12. Ing. Novotný Jiří Attila z Kočičího dvora 93 82 93 268
13. Mach Jiří Francesco Anrebri 95 88 85 268
14. Veselka Petra Agata Vepeden 96 89 82 267
15. Kostera Libor Baxter Vikar 89 80 97 266
16. Tichá Miroslava Charik Galán Nalag 83 91 92 266
17. Horák Kamil Archie z Válovy zahrady 91 84 91 266
18. Truksová Eva Remus Chmelový kvítek 97 82 87 266
19. Glisník Vít Ido z Polytanu 82 90 92 264
20. Štěpař Jiří Bart z Cagova ráje 94 82 88 264
21. Burianová Taťána Hikary Venušina sopka 96 85 83 264
22. Šesták Josef Nex z Klemova dvora 96 72 95 263
23. Krupková Michaela Jeremy z Jenive 87 96 80 263
24. Hodek  Jaroslav Fany z Purschova chovu 98 77 87 262
25. Kubeš Jiří Hogan Waji 90 88 83 261
26. Křeček Vlastimil Charlie Eqidius 91 87 83 261
27. Walczysková Wanda Hard Eqidius 98 66 96 260
28. Plášil Václav Quella ze Stříbrného kamene 74 93 93 260
29. Ivánek Jaroslav Cherry Eqidius 89 87 84 260
30. Truksa Milan Bryn Zde-Sko 90 90 77 257
31. Chýlová Dagmar Ali Emitom 98 85 73 256
32. Elblová Sylva Darny Ozarkův sen 95 67 92 254
33. Navrátil Ladislav Cir z Kočičího dvora 88 82 84 254
34. Fuksa Radek Chris z Větrného vrchu 83 82 85 250
35. Hradil Stanislav Nargo Helilein 84 80 85 249
36. Holomek Martin Dix Salli Bohemia 83 83 82 248
37. Schober Miroslav Perry Jit-Mir 94 74 80 248
38. Pěknice Přemysl Bessy ze Šikmáku 86 87 74 247
39. Valla Rudolf Ax z Kuřimského háje 76 87 82 245
40. Machová Renata Frederica Anrebri 86 84 72 242
41. Suchopár Daniel Luca ze Stříbrného kamene 76 80 84 240
42. Ing. Kičmer Aleš Korby Va-Pe 69 86 83 238
43. Žižka Petr Artuš Sun-Troc 87 75 72 234
44. Hůza Ladislav Uran Ro-Kop Bohemia 86 72 72 230
45. Horák  Jan Wolf Moravia Go-Ha 38 67 72 177
46. Dvořák Petr Coonie Zde-Sko 92 72 0 164

 

Reprezentace na WUSV 2009


1. Králík Josef x Bren z Daskonu,

2. MVDr. Glisníková Jana- Cato Katargo,

3. Pejša Martin - Quell od Policie,

4. Černý Marek - Ayk Aykmar,

5. Chmurová Lenka - Argo Mania Bohemia
 

náhradníci

 1. Patrik HEINZKE – Barnabasch Black Chabet

 2. Hana HULÍKOVÁ – Adelka Aykmar