Chovatelská stanice z Lijavy

 

aktuality naši psi štěňata odchovy fotogalerie videogalerie ke stažení kontakt odkazy

 

 

 

1.Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR IPO 2009

28. - 29. 3. 2009, Roudnice nad Labem

 

Rozhodčí: A - Stanislav Ševčík, B - Mgr. František Zimek, C - Vladimír Nedvěd m.s.

Figuranti: Jaroslav Vyhnal, Jaroslav Labík


 
Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
  Truksová Eva    Rémus Chmelový kvítek   NO  96   93   96   285   1 
  Kopecká Darja    Merrily de Alphaville Bohemia   BOM  92   95   92   279   2 
  Valentin Miroslav    Vito v.d. Lobo Hoeve   BOM  94   88   95   277   3 
  Glisníková Jana MVDr.    Cato Katargo   NO  96   87   92   275   4 
  Heinzke Patrik, Bc.    Barnabasch Black Chabet   NO  93   86   95   274   5 
  Mach Ladislav    Octavius Malidaj   BOM  75   97   98   270   6 
  Aulická Petra     Casius Zde-Sko   NO  84   90   94   268   7 
  Šesták Josef    Nex z Klemova dvora   NO  93   81   94   268   8 
  Rohla Stanislav    Mania de Alphaville Bohemia   BOM  83   84   95   262   9 
  Schober Miroslav    Pery Jit-Mir   NO  94   78   90   262   10 
  Kubeš Jiří    Hogan Waji   NO  81   86   94   261   11 
  Kalliontzis Christos    Borg Ir-Sed   NO  93   78   89   260   12 
  Burianová Tatjana MVDr.    Hikary Venušina sopka   NO  98   79   77   254   13 
  Novotný Jiří ing.    Atilla z Kočičího dvora   NO  85   82   85   252   14 
  Vácha Jaromír    Dakar Mariko Bohemia   NO  82   82   87   251   15 
  Šutrová Hana    Chilli z Nového Draka   NO  82   84   84   250   16 
  Schuster Jiří    Cheiva z Ax-Daru   NO  78   80   90   248   17 
  Petrášková Michaela    Indián Starý skaut   NO  91   73   83   247   18 
  Ťujík Břetislav    Pheobe Jit-Mir   NO  97   68   82   247   19 
  Ramaekersová Jiřina ing.    Katana de Alphaville Bohemia   BOM  61   95   89   245   20 
  Růžička Josef    Aron z Milabru   NO  92   69   83   244   21 
  Krupková Michaela    Jeremy z Jenive   NO  64   89   90   243   22 
  Kinzl Josef    Dargo Vepeden   NO  93   69   80   242   23 
  Baselová Tereza Mgr.    Cindy Marko Gero   BOM  68   78   95   241   24 
  Klomínský Břetislav    Darius z Holýkova   NO  79   70   91   240   25 
  Kacafírková Petra    Agi Kněžihorka   NO  89   72   79   240   26 
  Makovský Bohumil    Alby od Vomaru   BOM  76   82   81   239   27 
  Šenová Petra    Bar Ort Bohemia   BOM  52   83   92   227   28 
  Matoušková Klára    Maxim de Alphaville Bohemia   BOM  43   83   88   214   29 
  Mižák Roland    Aira Zdekra   NO  67   65   79   211   30 
  Palátová Jana    Aphrodite Nightwish   DOB  48   78   80   206   31 
  Kramářová Kateřina    Agir Irfis   NO  17   91   92   200   32 
  Doušová Petra    Charlotta z Nového draka   NO  10   96   80   186   33 
  Strach Jan    Greysy z Agíru Bohemia   NO  49   64   70   183   34 
  Kolář Pavel    Cixie Zde-Sko   NO  94   82   0   176   35 
  Žižka Petr    Artuš Sun-Troc   NO  81   87   0   168   36 
  Holomek Martin    Dix Salli Bohemia   NO  81   81   0   162   37 
  Zemanová Eva    Isis Kateko   NO  86   71   0   157   38 
  Janouchová Gabriela    Ykar Jipo-Me   NO  76   67   0   143   39 
  Barát Jiří    Clark Eqidius   NO  0   0   0   nenast.   40 
  Golhová Hana    Nor z Golha   NO  0   0   0   nenast.   41 
  Jonáš Martin    Frajer Anrebri   NO  0   0   0   nenast.   42 
  Kaločová Lucie    Hyro Waji   NO  0   0   0   nenast.   43 
  Kejř Václav    Barbar Mi-Ji   BOM  0   0   0   nenast.   44 
  Macků Dagmar    Hádes od Jurečka   RTW  0   0   0   nenast.   45 
  Prokšan Radim    Airo Happy Arenda   BOM  0   0   0   nenast.   46 
  Šilhavý Luděk    Cliff vom Beuchower Hof   DOB  0   0   0   nenast.   47 
  Šišková Petra    Lesco Naspo   NO  0   0   0   nenast.   48 
  Urbánková Darja    Barbar Happy Arenda   BOM  0   0   0   nenast.   49