Chovatelská stanice z Lijavy

 

aktuality naši psi štěňata odchovy fotogalerie videogalerie ke stažení kontakt odkazy

 

 

 

4.Výběrová soutěž pro MS FCI a M ČR IPO 2009

25. - 26. 4. 2009 Třinec

 

Rozhodčí: A - Stanislav Ševčík, B - Mgr. František Zimek, C - Vladimír Nedvěd m.s.

Figuranti: Josef Kubec, Radomír Kupka

 


 
Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
  Heinzke Patrik, Bc.    Barnabasch Black Chabet   NO  98   89   92   279   1 
  Hodek Jaroslav    Fany z Purschova chovu   NO  96   75   95   266   2 
  Krupková Michaela    Jeremy z Jenive   NO  90   86   88   264   3 
  Pěknice Přemysl ing.    Bessy za Šikmáku   NO  94   82   88   264   4 
  Glisníková Jana MVDr.    Ido z Polytanu   NO  97   84   80   261   5 
  Pallot Jarmila Maria    Atrei DÁmour Bedea   BOM  84   78   93   255   6 
  Štěpánek Zdeněk    Nika Niox   NO  93   80   82   255   7 
  Hrušková Věra    Barunka Black Chabet   NO  90   70   90   250   8 
  Košťál Vladimír    Lily z Hückelovy vily   BOM  97   86   67   250   9 
  Čejka Jiří    Andy Jirka   BOM  64   86   96   246   10 
  Ťujík Břetislav    Pheobe Jit-Mir   NO  93   66   82   241   11 
  Hradil Stanislav    Nargo Helilein   NO  93   66   81   240   12 
  Barvík Eduard    Vobo Vikar   NO  91   54   92   237   13 
  Šenová Petra    Bar Ort Bohemia   BOM  59   80   95   234   14 
  Ivánek Jaroslav    Cherry Eqidius   NO  62   75   87   224   15 
  Chmurová Lenka    Argo Mania Bohemia   NO  40   89   91   220   16 
  Štěpánková Naděžda    Jane Kateko   NO  81   66   63   210   17 
  Šišková Petra    Lesco Naspo   NO  38   71   92   201   18 
  Fína Jan    Ienny z Elbu   NO  57   60   73   190   19 
  Baselová Tereza Mgr.    Cindy Marko Gero   BOM  15   73   98   186   20 
  Vidrna Jaroslav    Challenger Pip Strážce klidu   KV  4   86   96   186   21 
  Walczysková Vanda    Hard Eqidius   NO  18   70   93   181   22 
  Štěpař Jiří    Bart s Cagova ráje   NO  10   78   92   180   23 
  Uřičař Martin    Omarr Eqidius   NO  12   71   87   170   24 
  Ryšavá Ladislava    Charlie Bílý trpaslík   NO  94   72   0   166   25 
  Goljanová Lenka    Bad Fany Eciloten   BOM  85   79   0   164   26 
  Cahová Daniela Mgr.    Bon Jour Alary Aslar   DOB  0   0   0   nenast.   27 
  Černohorský Miroslav    Pushy de Alphaville Bohemia   BOM  0   0   0   nenast.   28 
  Fuksa Radek    Chris z Větrného vrchu   NO  0   0   0   nenast.   29 
  Holá Stanislava    Galánka Galán Nalag   NO  0   0   0   nenast.   30 
  Kalliontzis Christos    Borg Ir-Sed   NO  0   0   0   nenast.   31 
  Kaločová Lucie    Hyro Waji   NO  0   0   0   nenast.   32 
  Kostelník Vladislav    Ergo Moravia Artex   NO  0   0   0   nenast.   33 
  Kramářová Kateřina    Agir Irfis   NO  0   0   0   nenast.   34 
  Macků Dagmar    Hádes od Jurečka   RTW  0   0   0   nenast.   35 
  Palátová Jana    Aphrodite Nightwish   DOB  0   0   0   nenast.   36 
  Píšová Markéta    Zealous Juvell z Kovárny   BOT  0   0   0   nenast.   37 
  Strach Jan    Greysy z Agíru Bohemia   NO  0   0   0   nenast.   38