Chovatelská stanice z Lijavy

 

aktuality naši psi štěňata odchovy fotogalerie videogalerie ke stažení kontakt odkazy

 

Mistrovství světa FCI 2008

Belgie, 11.-14.9. 2008

 

 


 
Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
  Scherkl Edgard (Allemagne)    Cayman vom Adlerange   BBM  99   96   99   294   1 
  Sporrer Petra (Allemagne)    Emy von den Unbestechlichen   BBM  99   98   96   293   2 
  Skogster Mia (Finlande)    Mecberger Chortoryiski   BBM  99   97   96   292   3 
  Koskensalo Marko (Finlande)    Mecberger Duunari   BBM  97   97   96   290   4 
  Saccoccio Mark (USA)    Joker du Loups du Soleil   BBM  100   96   94   290   5 
  Scherk Peter (Allemagne )    Bendix vom Adlerange   BBM  99   95   95   289   6 
  Zunarelli Andrea (Italie)    Angsbacken's Rosso   BA  100   91   96   287   7 
  Mouridsen Claus (Danemark)    Satoris Micon   BA  97   95   94   286   8 
  Chasiotis Konstantinos (Grece)    Azra von der Adlerauge   BBM  98   94   93   285   9 
  Roggo Corinne (Suisse )    Kimon vom Haus Mecki   BBM  98   95   91   284   10 
  Stahl Joachim (Allemagne)    China vom Drachenherz   BBM  99   89   95   283   11 
  Berger Nicole (Suisse )    Orkan zum Chasseralblick   BBM  96   93   94   283   12 
  Gjersvik Odd-Ivar (Norvege)    Dacke av Oddvarg   BA  99   90   94   283   13 
  Wold Enning (Norvege)    Aly av Oddvarg   BA  98   92   93   283   14 
  Gritti Giancarlo (Iltalie)    Pando Vom Haus Frommer   BA  98   94   91   283   15 
  Truksová Eva (Tchequie )    Bryn Zde-Sko   BA  98   88   96   282   16 
  Kurragic Milan (Croatie)    Angel vom Allgaur   BBM  99   88   95   282   17 
  Frolenko Patrycja (Pologne)    Eyk von Erikson   Airedale  99   91   92   282   18 
  Kuhn Joerg (Suisse )    Boomer von der Abendweid   BBM  99   86   96   281   19 
  Hjort Henrik (Danemark)    Daneskjold Aragon   BBM  93   93   95   281   20 
  Salminen Heli (Finlande)    Prowaffe's Arttu   BBM  98   91   92   281   21 
  Billet Alain (France)    Samourai dit Sam   BBM  98   85   97   280   22 
  Neumer Georg (Autriche)    Dack Königshöhle   BA  99   86   94   279   23 
  Brusseel Renaat (Belgique )    Dax van de Duvetorre   BBM  90   91   96   277   24 
  Kristensson Annika (Suede)    Imzedrifts Index   BA  91   92   94   277   25 
  Scherk Cornelia (Allemagne)    Ynka z Polytann   BBM  98   93   86   277   26 
  Hrneck Manfred (Autriche)    Buddy Deneskjod   BBM  88   92   96   276   27 
  Masa Peter (Croatie)    Ulix Mayki   BBM  97   85   94   276   28 
  Verlinden Geert (Belgique )    Gucci von de Lausbuben   BBM  85   92   98   275   29 
  Tapio Esa (Finlande)    Kutinan Kuusysi   BBM  98   87   90   275   30 
  Suszter Ferenc (Hongrie)    Kovari-Zuzo Gral   BA  98   91   86   275   31 
  Isihara Yoko (Japon)    Raven of Kyuhoku   BA  94   90   90   274   32 
  Wöginger Thomas (Autriche)    Fellow Schwarzen Natter   BA  100   83   90   273   33 
  Kainrath Franz (Autriche)    Yeti Simmeringer Heide   BBM  86   90   96   272   34 
  Lisovets Alexey (Russie)    Ink Zoterhund   BA  93   88   91   272   35 
  Scholten Rob (Hollande )    King Bahba van Demarija's Hoeve   BA  95   90   87   272   36 
  Cucco Marco (Italie)    Menphis della Valle Incantata   BBM  97   91   84   272   37 
  Dr. Vacok Peter (Slovaquie)    Hoky Va-Pe   BA  99   78   94   271   38 
  Mgr. Lengvarsky Igor (Slovaquie)    Rall Lasmon   BA  94   86   91   271   39 
  Jönsson Björn (Suede)    Pucklings Vasco   BA  97   89   85   271   40 
  Heylen Marc (Belgique )    Negundor Cobe   BBM  88   89   93   270   41 
  Huntjens Fons (Hollande )    Brun-Noirs Athos   BBM  98   80   92   270   42 
  Szilasi Gabor (Hongrie)    Molinari Enzo   BA  95   90   85   270   43 
  Ellingsen Britt (Norvege)    Atom'e av Oddvarg   BA  96   89   85   270   44 
  Gonzalez Bueno Jordi (Espagne)    Xaver von der Schiffslache   BA  94   85   89   268   45 
  Nylin Jan (Suede)    Ängsbackens Ricci   BA  98   84   86   268   46 
  Hansen Claus Max (Danemark)    Charlie vom Repelener-Meer   BBM  94   82   91   267   47 
  Braunhofer Hannes (Autriche)    Yankee Haus Pixner   BA  93   84   90   267   48 
  Klaczak Jerzy (Pologne)    Athena sk Sion   BBM  96   85   86   267   49 
  Slokan Zdeněk (Tchequie )    Besi Zde-Sko   BA  89   82   95   266   50 
  Sudakov Igor (Russie)    Izmir vom Haus Castra Regina   BA  96   79   91   266   51 
  Lanouette K.A. (USA)    Gismo v.d. Mohnwiese   BA  91   87   88   266   52 
  Kawka Stawomir (Pologne)    Vat Cevaro   BA  93   87   86   266   53 
  Young Simon (Angleterre)    Vondervalken Blaze   BA  96   78   91   265   54 
  Kobercik Viliam (Slovaquie)    Blek Bandit Amarcord   BA  92   84   89   265   55 
  Sagon Hervé (France)    Utoo du Domaine du Bois   BBM  85   88   91   264   56 
  Patrissi Jos (Luxemoubrg)    Amigo Zamat   BA  93   83   88   264   57 
  Lebedev Oleksii (Ukraine)    Adel   BA  95   83   86   264   58 
  Bruna Jean (France)    Vip des Loups Mutins   BBM  81   89   93   263   59 
  Beníšek Stanislav (Tchequie )    Kenzo de Alphaville Bohemia   BBM  83   88   92   263   60 
  Yamaguchi Ikuo (Japon)    Carlos von Watzdorf   BBM  80   86   96   262   61 
  Berki Monika (Hongrie)    Visszhang Barka   BBM  90   85   85   260   62 
  Danek Rudolf (Slovaquie)    Ido z Polytanu   BA  84   88   87   259   63 
  Dusseljee Willem (Bresil)    Quint van het Groot Wezenland   BA  87   85   87   259   64 
  Bohnstedt Henriette (Angleterre)    Beckenberry Jaeger   BA  99   73   87   259   65 
  Ognibene Guimaräes Priscila (Bresil)    Zor de Parayas   BA  98   76   85   259   66 
  Paruzzolo Loris (Italie)    Blek della Zattera   BA  93   78   87   258   67 
  Lageda Urve (Estonie)    Ratsumestarin Drago   BA  95   74   88   257   68 
  Wood Alan (Angleterre )    Denlee Anka   BA  93   75   87   255   69 
  Burmer Ronny (USA)    Issa vom Haus Safko   BA  90   84   81   255   70 
  Andersen Gjermund (Norvege)    Axxe av Oddvarg   BA  84   76   94   254   71 
  Miklobusec Branimir (Slovenie)    Diabolo Pod Rifnikom   Rottweiler  87   91   76   254   72 
  Matekovic Franjo (Croatie)    Furby 't Palmaleinehof   BA  80   91   81   252   73 
  Vorobyeva Galina (Russie)    Merlin is doma Kamelota   BA  89   84   79   252   74 
  Niclas Enesten (Suede)    Kustmarken's Lesco   BA  80   88   83   251   75 
  Zvonko Klen (Croatie)    Gurga Rex DN Deudrienger   BA  98   75   78   251   76 
  Solare Vincent (Vénézuela)    Ajax de la Niche du Bonheur   BBM  93   71   86   250   77 
  Koshelyev Oleksandr (Ukraine)    Caesar v.t. Seven Bridges Road   BA  89   83   77   249   78 
  Tamasi Pavel (Slovaquie)    Hera Nuova Dolce Vita   Dobermann  71   86   91   248   79 
  Beunekens Peter (Belgique )    Athena van Tessimij's   BBM  79   80   88   247   80 
  Tsvetkova Larisa (Russie)    Lex vom Hatzbachtal   Schnauzer  91   81   74   246   81 
  Kurenkova Yuliya (Ukraine)    Eros vom Rheudterland   BBM  90   74   80   244   82 
  Horiuchi Toshika (Japon)    Ysop von der Verstandheim JP   BA  68   85   89   242   83 
  Feichtné Timea (Hongrie)    Garde Royal Darius   BBM  55   87   98   240   84 
  Chen Chun Chieh (Taiwan)    Ondra vom Rungenhof   BA  78   86   74   238   85 
  Nachtegaal Jan (Hollande )    Kay van de Mira-Hoeve   BBM  57   86   94   237   86 
  Knudsen Martin (Danemark)    Satoris Miro   BA  66   81   89   236   87 
  Ho Félix (Hong Kong )    Eclipse van de Duvetorre   BBM  59   85   90   234   88 
  Gonzalez Garcia Israel (Espagne)    Osso de Parayas   BA  59   82   92   233   89 
  Hess Thomas (Suisse )    Xeno om Hohen First   BA  60   80   88   228   90 
  Volgin Andrey (Ukraine)    Voice v. Kleyn Hammer   BA  75   76   75   226   91 
  Murase Katsumasa (Japon)    Ruyto of Hobby Kyuhoku   BA  50   85   89   224   92 
  Robin Syvain (France)    Athos des Loups Mutins   BBM  43   84   95   222   93 
  Overland Aina (Norvege)    Divagarden's Dexter   BA  41   93   86   220   94 
  Bukobvsar Pavel (Slovenie)    Carro v. Stancia Modrusan   Rottweiler  49   89   79   217   95 
  Bjurklint Frederik (Suede)    Masatis Nora   Rottweiler  44   86   83   213   96 
  Pejšová Iveta (Tchequie )    Lord Z Lipin   BA  22   91   96   209   97 
  Ruano Bou Daniel (Espagne)    Fero vom Moldenberg   BA  19   87   95   201   98 
  Martin Samuel (France)    Vink des Orckis de l'Adret   BA  21   89   89   199   99 
  Velasco criado Miguel (Espagne)    Dixsy del Aguila Dorada   BBM  22   89   88   199   100 
  Blazenka Jovanovic (Croatie)    Doc von Turda   BBM  37   79   82   198   101 
  Lozano Atienzar Begona (Espagne)    Remus du Scialet Vincent   BBM  11   88   92   191   102 
  van As Peter (Hollande )    Twister van 'T Kerkpad   BA  7   89   94   190   103 
  Fox Ron (USA)    Dar Rychly Lotar   B.A  18   85   85   188   104 
  Voscaboinik Sergio M. (Bresil)    Graaf do Sadonana   BA  19   76   92   187   105 
  Boreham Mark (Angleterre)    Devill van Joefarm   BBM  21   77   89   187   106 
  Carlseng Jens (Danemark)    Es-Flindtto's Dasty   BBM  0   96   90   Blessé   107 
  Bosmans Ludo (Bellgique )    Boy van de Hildewaerde   BA  9   80   94   183   108 
  Calderon Dean (USA)    Verdi v. Karthago   B.A  10   89   82   181   109 
  Bedo Gabor (Hongrie)    Kovari-Zuzo Jello   BA  0   86   92   178   110 
  Den Oudsten Willem (Hollande )    Cuja's Tariq   BBM  9   81   88   178   111 
  Husinger Claude (Luxembourg)    Charly vom Salztalblick   BA  11   83   78   172   112 
  Dannacher Theo (Suisse )    Henk von der Mohnwiese   BA  85   87   0   172   113 
  Hendry Maria (Angleterre)    Overglinns Ario   BA  7   76   71   154   114 
  Dilokvanichkul Teerapol (Thailande)    Eeko von Spitzbubezwinger   BA  0   71   0   Malade   115 
  Skuza Pawel (Pologne)    Bianca Cantslog   BA  38   0   0   en chasse    116 
  Karolewska Justyna (Pologne)    Hajen Loke   BA  0   0   0   DK   117 
  Leskelä Mika (Finlande)    Diwareus Chac   BA  0   0   0   ABS   118 
  Messina Juan A. (Argentine)    Laurie von der Dornburg   BA  0   0   0   ABS   119 
  Truksa Milan (Tchequie )    Remus Chmelovy Kvittek   BA  0   0   0   TSB NG   120 
  Savochkina Alexandra (Russie)    Ronny vom Salztalblick   BA  0   0   0   DK   121 

 

Soutěž družstev:

 

1. Německo:      876 b.      (Sherkl: 294b, Sporrer: 293b, Sherk: 289b)   

                  

2. Finsko:           863 b.     (Skogster: 292b, Koskensalo: 290b, Salminen: 281b)                

                 

3. Švýcarsko:    848 b.     (Bergen: 283b, Roggo: 284b, Kuhn: 281b)               

                                  

4. Itálie:                842 b.     (Zunarelli: 287b, Gritti: 283b, Cucco: 272b)             

               

5. Norsko:          836 b.     (Wold: 283b, Gjersvik: 283b, Ellingsen: 270b)                

                 

6. Dánsko:          835 b.     (Mouridsen: 286b, Hjort: 281b, Hansen: 267b)